Sukces z EFT

„SukceSukces z EFTs z EFT”

Iwona Kotłowska

"Poznaj prawdę o sukcesie – największe sukcesy osiągają ci, którzy działają pomimo wszystkich przeszkód. Zawsze pamiętaj, masz już wszystko czego potrzebujesz do sukcesu w sobie, twoja największa siła już tam jest. Czasem przykryta wirusami i innymi programami. Nieraz wymaga pomocy zewnętrznego help-desku w odwirusowaniu, zresetowaniu ustawień albo wręcz przeinstalowania systemu.

... Sukces czasem wymaga ofiar. Niech będą nimi twoje lęki oraz blokujące przekonania a nie porzucenie drogi rozwoju. Stań naprzeciwko nich, poznaj je i rozpraw się z nimi raz na zawsze. ...."  /fragment z książki/

W KSIĄŻCE:

O życiu i pracy bez stresu

O tym czy zmiana to dobre słowo i co możesz realnie zrobić, aby wyeliminować typowe blokady mentalne i emocjonalne.

O skutecznych narzędziach rozwoju

Zapewne nieraz słyszałeś, że aby ruszyć do przodu powinieneś zmienić sposób myślenia, skupiać się na tym co chcesz osiągnąć, myśleć pozytywnie itd. Ale pewnie też nieraz efekty tego były mizerne. Działanie jest kluczem do sukcesu, ale to działanie oparte na wewnętrznej zgodzie przybliży cię do sukcesu.

O tym co blokuje twój biznes

Każdy z nas jest indywidualnością i ma odmienne doświadczenia. Zbieramy je przez całe życie i na ich podstawie podejmujemy różne decyzje, mamy różne emocjonalne schematy zachowań czy przekonań. Natomiast są pewne typowe blokady, które bardzo często pojawiają się u wielu osób. Tutaj przyglądasz się im i diagnozujesz u siebie.

O szybkim i trwałym usunięciu blokad

Po diagnozie przychodzi czas na konkretne działanie. Czy jesteś gotowy, aby zrobić krok ku swojemu sukcesowi ?


opinia

KUP KSIĄŻKĘ z dedykacją KUP KSIĄŻKĘ – empik    KUP KSIĄŻKĘ – bonito

O pieniądzach i bogactwie

"Kiedy uwolnisz emocje i przekonania wokół pieniędzy, rachunków, bogactwa, to twój poziom napięcia w związku z tym się zmieni. To, jak zaczniesz od tego momentu traktować pieniądze, da ci więcej luzu i spokoju w tym temacie. Wpłynie to na to, iż zaczniesz inaczej się zachowywać, lepiej zarządzać pieniędzmi, poprawi się twoja intuicja i kreatywność w zakresie nowego sposobu zarabiania pieniędzy."

/fragment z książki/

OD AUTORKI – Działaj, mimo lęku

Wszystko co znajdziesz w tej książce opiera się na praktyce i moich doświadczeniach. Nie jest to poradnik teoretyczny, mnóstwo darmowej wiedzy znajdziesz w internecie. Ja oferuję ci praktyczne sposoby na rozwój. Sama przez to przechodziłam, wielokrotnie ponosząc tzw. porażki i zbierając doświadczenia. Po co masz popełniać moje błędy?

Chcę ci pokazać jakie blokady w prowadzeniu biznesu, rozwijaniu siebie i firmy możesz napotkać w sferze mentalnej czy emocjonalnej. Świadomość to pierwszy krok do zmiany. Drugim jest podjęcie decyzji co i po co chcesz rozwijać. Trzecim podjęcie samego działania, czyli tzw. ruszenie … tyłka.

KUP KSIĄŻKĘ z dedykacją KUP KSIĄŻKĘ – empik    KUP KSIĄŻKĘ – bonito

Zdjęcia z premiery książki (fot. Dolce Vita, KKTStudio)


spis tresci