EFT na Twoje emocje

EFT na twoje emocje – jak szybko zacząć.

Obejrzyj poniższy skrót metody i od razu zastosuj do swojego problemu.

 

punkty eft

 * wykonując ćwiczenia EFT robisz to na własną odpowiedzialność, zapoznaj się z zastrzeżeniem poniżej 

W przypadku kiedy wystąpią inne emocje, obrazy czy wspomnienia konkretnych sytuacji przejdź do zapoznania się z podręcznikiem EFT lub skontaktuj się ze mną – Iwona Kotłowska. Aby pogłębić wiedzę na temat tej techniki zapisz się na e-szkolenie Holistyczna metoda na stres.

  • Zastrzeżenie

    EFT jest metodą w fazie eksperymentalnej i jest zaliczana do kategorii terapii energetycznych. O ile EFT zapowiada się być skuteczną metodą mającą efekty w sferze zdrowia mentalnego, duchowego i fizycznego, to nie jest jeszcze w pełni zbadana przez naukę zachodu. Nie ma na celu zastąpienia jakiejkolwiek profesjonalnej pomocy medycznej czy terapeutycznej. Wykonując ćwiczenia EFT robisz to na własną odpowiedzialność.

    Prezentowane na stronach Sposobnastres.pl materiały nie stanowią porad o charakterze medycznym, a mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Materiały te nie mogą zastępować specjalistycznych badań lekarskich ani profesjonalnego doradztwa medycznego.

Tagi: